Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych

Forum I Roku ZiM Z na WSUS


#1 2007-10-16 14:51:56

ola- staroscina

Mini PRO

7751382
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 13
Punktów :   

Pierwsze info

2. Mam taką małą propozycję "spotkania integracyjnego" przy piwie;-)
Myślę,że warto byłoby się trochę lepiej poznać i  pogadać, skoro mamy sie spotykać na zajęciach;-) Nie ukrywam,że ułatwilo by mi to dopasowanie waszych imion do postaci;-)
Myślałam o piątku ok 19.Dajcie znać co o tym myślicie!!
 
3. Byłam na spotkaniu samorządu studenckiego i oto czego się dowiedziałam:
- osobą,która łączy mnie z dziekanatem i rektorem jest tzw. wydzialowy i możecie zasięgać także u niego informacji (gdybym była nieobecna lub nie miała odpowiedniej wiedzy;-)). Jest nim Karol Majchrowicz z I roku ZIM (dzienne)
- nie wiem na ile to dotyczy studentów zaocznych,ale ponoć ma być przeprowadzona ankieta na temat chęci uczestniczenia w koncertach filharmonii; wynika to z tego,że nasza uczelnia podpisała umowę z Filharmonią Poznańską i w razie dużego zainteresowania będą oferowane studentom WSUS zniżki na bilety
- Samorząd Studencki planuje rozpocząć od przyszłego miesiąca serię comiesięcznych seansów nocnych w kinie Rialto pod tytulem "Noc z  ..."
- studenci wydziału artystycznego gorąco zapraszają do udziału w Gali Mody, która odbedize się 30,10 o godz.12.00; chętni, którzy mają troche wolnego czasu, proszeni są także o udział w probie generalnej- 19.10 o godz. 10.00
- nasz Rektor zaprasza dziś tj. wtorek o godz. 21.30 do Kościoła Dominikanów na koncert Chóru Kameralnego Filharmonii Estońskiej!
na legityację studencką i hasło WSUS wstęp bezpłatny!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lublinadwokat.com.pl/ palarnia kawy Białogóra pensjonaty materace janpol